Ludzie MS Services


Mamy różne doświadczenia, ale tworzymy zgrany team

Pracują u nas najlepsi menedżerowie z wieloletnim doświadczeniem, a także osoby, dla których praca w MS Services jest pierwszym doświadczeniem zawodowym.

Charakterologicznie tworzymy mieszankę różnych typów osobowości. Są wśród nas kreatywni artyści, osoby z wysokim poziomem świadomości biznesowej, analitycy z „czarnym” poczuciem humoru, specjaliści od zarządzania organizacją swojego czasu, oraz gaduły, introwertycy, ekstrawertycy, neurotycy i wiele, wiele innych.  Doceniamy i szanujemy to, że każdy z nas jest zupełnie inny, a razem tworzymy tak zgrany zespół.

Stawiamy na awanse wewnętrzne

Polityka MS Services jest oparta na ciągłym rozwoju i doskonaleniu. Z tego też powodu ogromną wagę przywiązujemy do wewnętrznych awansów. Jeżeli zacząłeś u nas pracę, bądź przygotowany, że realizując postawione Ci cele, masz szansę na zmianę stanowiska na wyższe lub zaangażowanie się w inny ciekawy projekt. Awanse Wewnętrzne dotyczą zarówno pracowników biurowych, jak i osób pracujących w terenie.

Dbamy o atmosferę w pracy

Atmosferę w pracy tworzą ludzie, dlatego staramy się, by każdy z nas czuł się jak u siebie. U nas nie ma anonimowych jednostek. Znamy siebie nawzajem. Pracujemy razem i świętujemy razem. Dbamy o relacje celebrując urodziny naszych pracowników, a po pracy stać nas na odrobinę szaleństwa.