Struktura organizacyjna


-> Projekt P&G

Dla Procter & Gamble MS Services realizuje wiele projektów z zakresu: merchandisingu, organizacji wydarzeń specjalnych, eventów, animacji sprzedaży czy akcji sprzedaży bezpośredniej.

P&G jest strategicznym partnerem MSS. MS Services świadczy także dla koncernu usługi outsourcingu sił sprzedaży. Na nasz wspólny sukces pracuje zespół który liczy już ponad 50 osób.

P&G jest jest jedną z największych na świecie firm działających na rynku FMCG. Produkuje i sprzedaje niemal 300 marek, które trafiają do 4 miliardów konsumentów na całym świecie. Na wspólny sukces w 80 krajach pracuje łącznie 138 000 osób, w tym ponad 3 000 w Polsce. Produkty P&G pojawiają się w życiu ludzi na wszystkich kontynentach trzy miliardy razy dziennie. Trudno się dziwić, skoro w portfolio firmy są produkty takich globalnych marek jak: Gillette, Pantene, Olay, Wella, Braun, Duracell, Head&Shoulders, Blend-a Med, Oral-B, Pampers, Always, Vizir oraz luksusowe produkty kosmetyczne takich marek jak Hugo Boss, Lacoste, Valentino czy Dolce & Gabbana.

-> Projekt MARS 

MS Services ma na swoim koncie realizację projektów z zakresu: merchandisingu, animacji sprzedaży czy akcji sprzedaży bezpośredniej dla MARS Polska. 

MARS jest strategicznym partnerem MSS. MS Services świadczy także dla koncernu usługi outsourcingu sił sprzedaży. Na nasz wspólny sukces pracuje coraz większy zespół skutecznych handlowców.

MARS działa w sześciu segmentach biznesowych - Czekolady, Produktów dla Zwierząt, Dań Gotowych, Napojów, Symbioscience oraz Segmencie Gum do Żucia i Słodyczy Cukrowych. Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę kategorii: słodycze, lody, dania gotowe, przystawki, żywność ekologiczna, napoje, jedzenie dla zwierząt, produkty dla zwierząt oraz, po połączeniu z firmą Wrigley, gumy i produkty cukrowe. Obecnie operuje w 72 krajach i zatrudnia 65 tysięcy współpracowników osiągając obroty przekraczające 30 mld $ rocznie. Na polskim rynku istnieje od 1992r i jesteśmy jedną z największych firm z branży FMCG (Fast Moving Consumer Goods - dobra szybkozbywalne). Większość produktów firmy sprzedawanych w Polsce powstaje w niezależnych kompleksach fabrycznych: w fabryce słodyczy powstają: SNICKERS®, MARS®, MILKY WAY®, M&M’S®, TWIX®, w jedynej w korporacji Mars fabryce napojów mlecznych powstaje mleko WHISKAS®, a w dwóch fabrykach ‘suchego’ i ‘mokrego’ jedzenia dla psów i kotów produkowane są produkty marek: PEDIGREE®, WHISKAS®, KITEKAT®, FROLIC®, CHAPPI®. Pozostały asortyment m.in. dania gotowe UNCLE BEN’S® i DOLMIO® pochodzą z europejskich fabryk siostrzanych.

 

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszych zespołów projektowych, zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy.

Jeżeli już jesteś członkiem naszego zespołu i chciałabyś się podzielić swoją opinią albo pomysłem, skorzystaj z adresu mailowego poniżej. 

Naszą siłą są ludzie. Dla MSS nie jest ważne, czy pracujesz w biurze, czy w terenie. Każda opinia ma dla nas ogromne znaczenie, bo doświadczenie i zaangażowanie zespołu zapewnia nam dynamizm i skuteczność w działaniu. Jeżeli jesteś naszym pracownikiem i chcesz podzielić się z nami swoimi pomysłami i/lub opinią nt. pracy w projekcie, skontaktuj się z działem HR MS Services pisząc na adres: mojpomysl@msservices.pl